• Hsbao EW 18 Dalga Motoru
 • Hsbao EW 18 Dalga Motoru
 • Hsbao EW 18 Dalga Motoru
 • Hsbao EW 18 Dalga Motoru
 • Hsbao EW 18 Dalga Motoru
 • Hsbao EW 18 Dalga Motoru
Hsbao EW 18 Dalga Motoru
Ürün Kodu : Kod-53       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Hsbao
430.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 417.10 TL (3 %)
1-3 İş Günü İçinde Kargoya Verilir.
Gelince Haber Ver

HSBAO EW-18 - Wİ-Fİ KONTROLLÜ DALGA MOTORU

 • 3 Fazlı , 6 Kutuplu (Sarımlı) Dalga Motoru
 • Kablosuz Denetleyici ile 8 farklı Motoru Kontrol Edebilme.
 • Arttırılmış Güç
 • Ultra Sessiz Çalışma Prensibi
 • Ayarlanabilir Akış Yönü
 • İstikrarlı ve Uzun Ömürlü

 

Model: EW-18

Enerji : Giriş; AC100-240V 50/60 HZ - ÇIKIŞ; DC24V 1.0A

Max Güç : 10.0  w

Max Akış Hızı : 4000 lt/s

Cam Kalınlığı : 15 mm camlara kadar tutunur.


Dalga modunu seçmek için (M1 - M2 - M3 - M4 - M5 - M6 ) Mode düğmesine basın. Düğmeyi yaklaşık 3 saniye basılı tutarak Frekans yönünü değiştirebilirsiniz. '' Fre: **> veya Fre: ** < ''

Frekansı / Zaman oranını daha hızlı veya daha düşük olarak ayarlamak için düğmeyi Fre/T basılı tutun. 01 ile 100 arasında istediğiniz değeri girebilirsiniz.

Akış oranını ayarlamak için Speed düğmesine basın, Akış Hızı 1 ile 20 birim arasında çalışır. Her bir artış 05 lik gücü arttırır. LCD ekranda Flo: 1 ile Flo: 20 arasında gösterilir.

Işık Sensörünü açmak için Light düğmesini yaklaşık 3 saniye basılı tutun, L: Off modunda iken gece sensörü kapalı, L:On Konumunda iken gece sensörü açık modundadır. Gece Sensörü Açık olduğunda Dalga Motoru M1 Modunda Frekans 01'e ayarlanır. Kontrol Ünitesi Işık Gördüğünde kullanıcı ayarlarına geri döner.

Wi: M Görüntülendiğinde Kumandanız 8 farklı cihazı kontrol edebilen Yönetici konumundadır.

Wi: F Görüntülendiğinde Kumandanız diğer yönetici cihazların yönetimi altına girer. Yönetilen kumanda olur. Kumanda daki diğer kontrol tuşları işlevini yitirir.

Wi: N Görüntülendiğinde Kumandanız bireysel olarak kullanılır.

Feed Tuşunu aktifleştirmek için yaklaşık 3 saniye tuşa basılı tutun. 10 dk. boyunca dalga motoru tamamen kapalı olacaktır. 10 dk sonunda eski ayarları ile çalışmaya devam eder.

---

Dalga Ayar Tuşları...

M1 : Sabit Akış Modu - Wifi Modu ile birden fazla motor aynı anda çalıştırılabilir. Sabit Akış hızı Speed tuşu ile ayarlanır. Frekans/Zaman tuşunun işlevi yoktur.

M2 : Dalga Modu - Wifi Modu ile birden fazla motor aynı anda çalıştırılabilir. En büyük dalgayı elde etmek için öncelikle tankınıza en uygun dalga motorunu seçin (EW-18, EW-28, EW-38 ) Frekans/Zaman ve Speed tuşları ile size en uygun dalgayı yaratın.

İpucu 1: Farklı boyutlardaki ve hacimlerdeki akvaryumlarda dalga frekansı farklı olacaktır. Dalga boyu tankın uzunluğuna eşit olduğunda dalganız en büyük haline gelecektir.

İpucu 2 : Her ayardan sonra bir süre oluşacak dalgayı takip edip, sonra tekrar ayarınızı yapın.

M3 : İkili Dalga Modu - Bu modda en az iki dalga motoru olmalıdır. Motor 1 çalışır, Motor 2 durur ; Motor 2 çalışır, Motor1 durur; Döngü periyotları Fre/T tuşuna, Akış gücü; Speed/Light tuşuna basılarak ayarlanır.

M4 : Sinüs Modu - Bu modda bir ve ya daha fazla dalga motoru çalışabilir. %30 ile %100 arasında çeşitli güç değerleri ile dalga motoru akvaryuma kaotik bir akıntı verir. Sinüs eğrisine benzeyen bir hareketlilik sağlar. Speed ve Frekans tuşları ile uğraşmadan kolayca ayar yapmanızı sağlar.

M5 : Rastgele Modu - Bir veya daha fazla dalga motoru aynı anda çalıştırılabilir. Pompanın gücü rastgele bir güç ve rastgele bir frekans ile değişir. Speed ve Frekans tuşlarının işlevi yoktur. Hızlıca karışık bir akıntı sağlayabilirsiniz.

M6 : Güç Değişkenli İkili Dalga Modu : Motor 1 çalışır, Motor 2 durur ; Motor 2 çalışır, Motor1 durur. Bunun gibi döngüler yaratırken her bir motoru kendi kumandası üzerinden ( 1 dk. - 99 dk. ) döngü periyodu Fre/T tuşu ile ayarlanabilir. Ayrıca Speed tuşu ile her bir kumandadan ait olduğu motorun gücünü ayarlayabilirsiniz.

 

 • Adaptörü ve Kontrol panelini sudan koruyunuz.
 • Dalga Motorunuzun her bir parçasını darbeden koruyunuz.
 • Pompanızı susuz çalıştırmayın.
 • Dalga motorunuzun yanına cam silme mıknatısını konumlandırmayın. Mıknatıs gücü Dalga Motorunuza zarar verir.
 • Ürünü tankıza koymadan bağlantıların iyi yapıldığından emin olun, önce dalga motorunu kumanda paneline bağlayıp sonra enerji verin.
 • Dalga motorunu su seviyesinin en az 15 cm altında çalıştırın, dalga motorunu konumlandırdığınız akvaryum duvarına, en yakın akvaryum duvarı 15 cm uzakta olsun.
 • Dalga motorunu konumlandıracağınız yerdeki algleri ve kalıntıları iyice temizleyin.

 Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
1-3 İş Günü İçinde Kargoya Verilir.
Kargo Firması
:
Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İzmir
Teslimat Detayları
:

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.
İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?