www.evcilonline.com, hem evcil hayvanlarınız hem sizin için en iyisi!

Hayvanseverlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz, çünkü hayvanları çok seviyor ve onlarla birlikte yaşamanın dünyayı çok daha güzel bir yer haline getirdiğine inanıyoruz. Edindiğimiz uzmanlık ve tecrübe sayesinde onların ihtiyaçlarını anlıyoruz. Bu yüzden en kaliteli ve yenilikçi ürünleri; hızlı ve güvenli bir şekilde, uygun fiyatlarla ve üstün hizmet kalitesiyle sunuyoruz. Kısacası tek bir tıkla, sevgili yavrunuzun tüm ihtiyaçlarını kapınıza getiriyoruz.


Türkiye'nin en büyük Online Pet Shop’u olarak, binlerce üründen oluşan geniş ürün yelpazemizi sadece genişletmek için değil, aynı zamanda sizlere en uygun fiyatlarla sunmak için de çabalıyoruz.

Evcil hayvan ebeveynliğinin hızla arttığı bugünlerde; blogumuz, sosyal medya kanallarımız ve müşteri yorumları bölümümüzle; hem hayvanseverlerin bir araya getirebilmeyi, hem de ihtiyaçları olan bilgiye kolay ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Çünkü biz hem bilginin gücüne, hem de hayatın paylaşınca güzel olduğuna inanıyoruz!


Çevremize karşı sorumluklarımızın farkındayız.

Ürünlerimizin çevreye ve sağlığa zararlı olmamasına özen gösteriyoruz. Sokaktaki doslarmıza destek olmak için bizde elimizden geleni yapıyoryuz. Siz de sokaktaki dostlarımızı mama, su ve sevginizle beslemeyi lütfen unutmayın.


Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin gizliliğini korumak (bunun için alışveriş işlemlerinde 256-bit SSL şifreleme kullanmaktayız yani kredi kartı ve adres bilgileriniz sistemimize şifreli olarak kaydedilmektedir), ayrımcılık yapmamak, transparan ve adil satış şartları sunmak başlıca ilkelerimiz arasındadır. Ayrıca çalışanlarımızdan, rakiplerimize kadar kurduğumuz tüm ilişkiler de karşılıklı güveni, saygıyı gözetiyoruz.


Güncel kampanyalarımız, yarışmalarımız ve ürünlerimizden haberdar olmak için:


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin...

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?