• Orijen Regional Red Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 2 Kg
  • Orijen Regional Red Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 2 Kg
Orijen Regional Red Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 2 Kg
Ürün Kodu : 064992184209       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Orijen
220.00 TL   198.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 192.06 TL (3 %)
Bu ürün satışa kapalı

ORİJEN REGİONAL RED TAHILSIZ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 2,27 KG

ORIJEN REGIONAL RED, KÖPEKLERİN DOĞAL ORTAMLARINDAN KARŞIALAŞACAKLARI VE YEMEK İÇİN EVRİMLEŞMİŞ OLDUKLARI, TAZE ETLERİN, MEYVELERİN VE YUMUŞAK MEYVELERİN ÇEŞİTLİLİĞİNİ VE DENGESİNİ TAKLİT ETMEKTEDİR.

Tam beslenme için geliştirilmiş olan ORIJEN REGIONAL RED, Siyah Angus sığırı, yabandomuzu, koyun, doğal ortamlarında yetiştirilen domuz ve bizon eti içermektedir. Bunların tümü yerel çiftliklerde yetiştirilmekte, insani tüketim uygunluk testinden geçmekte ve ardından mutfaklarımıza HER GÜN TAZE olarak ulaştırılmaktadır.

Köpeğinizin yemek için evrimleşmiş olduğu proteinden zengin et içeriği (%75) sahip olan ORIJEN?in düşük karbonhidratlı, düşük glisemik formülü; istenmeyen karbonhidratları azaltmakta vücut dayanıklılığı için sağlıklı kan şekeri düzeyi sağlanmasına destek olmaktadır.

Kanada?nın en iyi ve en taze malzemeleri ile tamamen kendi mutfaklarımızda hazırlanan ödüllü ORIJEN, köpeğinizi mutlu, sağlıklı ve güçlü tutar ? İçeriklerimize göz attığınızda bize hak vereceğinizi düşünüyoruz!


ORIJEN REGIONAL RED TÜM YAŞAM EVRELERİNDE AAFCO KÖPEK MAMASI BESLENME PROFİLLERİNDE BELİRTİLEN BESLENME DÜZEYLERİNİ KARŞILAMAKTADIR.

İçindekiler

Taze kemiksiz angus eti, taze kemiksiz yaban domuzu, taze kemiksiz kuzu eti, taze sığır ciğeri, taze kemiksiz domuz eti, taze domuz ciğeri, taze bütün ringa balığı, taze kuzu ciğeri, sığır eti, somon eti, kömür balığı, sığır işkembesi, taze kemiksiz bizon, kuzu yağı, bütün yumurta, kırmızı mercimek, nohut, yeşil bezelye, sarı bezelye, yeşil mercimek, ringa balığı yağı, bezelye lifi, yer elması, güneşte kurutulmuş yonca, kabak, bal kabağı, ıspanak, havuç, kırmızı lezzetli elma, Bartlett armudu, kızılcık, yaban mersini, su yosunu, hindiba kökü, meyan kökü, melekotu kökü, çemen otu, kadife çiçeği, tatlı rezene, nane yaprağı, sarı papatya, kara hindiba kökü, zater, biberiye, enterococcus faecium.


Analiz Tablosu

Protein %38, Yağ %18 , Ham Kül %8, Ham Lif %5, Kalsiyum %1,6 , Fosfor %1,3 , Omega 6 %2,5 , Omega 3 %0,8, DHA ve EPA %0,5-%0,3 , Glukozamin 400mg/kg , Kondrotin Sülfat 250mg/kg .


Besleme Önerisi

Önerilen Günlük Beslenme Miktarı

 

Köpeğin Ağırlığı

Aktif

Daha Az Aktif

 

2 kg

40 g

 

30 g

 

 

5 kg

90 g

 

60 g

 

10 kg

150 g

120 g

20 kg

240 g

160 g

30 kg

330 g

240 g

40 kg

420 g

280 g

50 kg

480 g

330 g

Yavru Köpeklerde:

1,5 - 3 aylık dönem ---- Beslenmetablosundaköpeğinağırlığınagöre günlük olarak belirtilen miktarın 2 katı

3 - 6 aylık dönem ---- Beslenmetablosundaköpeğin ağırlığına göre günlük olarak belirtilen miktarın 1,5 katı

6 ? 11 aylık dönem ---- Beslenmetablosundaköpeğin ağırlığına göre günlük olarak belirtilen miktarın 1,25 katı mama verilmelidir

 

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?