• ZeoChem X Ray ( Alfa - Beta - Gama) | 1000 ml
ZeoChem X Ray ( Alfa - Beta - Gama) | 1000 ml
Ürün Kodu : Kod-15       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ZeoChem
275.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 266.75 TL (3 %)
1-3 İş Günü İçinde Kargoya Verilir.
Gelince Haber Ver

ZEOCHEM X- RAY ( Alfa, Beta, Gama )

BİLEŞİMİ:
ALFA:Calcium chloride ,Magnesium chloride ,Strontium carbonate ,Rubidium iodate
BETA:Sodiumcarbonete, Potassiumiodide, Potassium Chloride
GAMA:Potassium Bromide, Ammonium nitrate, Boricacid, D-Glucose, Potassium phosphate dibasic, Sodium Fluoride, Magnesium Sulfate
Minör Elementler:Lithium, Beryllium, Aluminum,Silicon, Titanium, Vanadium, Chromium, Manganese, Iron, Cobalt, Nickel, Copper, Zinc, Gallium , Germanium, Arsenic, Selenium, Zirconium, Molybdenum, Silver, Cadmium, Antimony,Cesium, Barium, Lanthanum, Cerium , Praseodymium, Neodymium,Samarium, Europium.

ZEOCHEMX-RAY:Resifte büyüme, gelişme, iskelet yapısını geliştirmeve renklenmeyi destekleyen bir besin programıdır.

Alfa, BetaAkvaryumunuzda; büyük ve orta yoğunluktaki elektrolitleri ve mineral iyonları içerirken Gama’da ki kimyasallarorganiklerve olması gereken eser iyonları destekler.

Mercanların hücrelerinin, iskeletlerinin beslenmesi ve onarımında gerekli olan tüm elementleri doğayauygun olarak ekleyerek, canlı büyümesinin arttırılmasında kullanılan profesyonel bir ÜÇLÜkatkı maddesidir.Akvaryum sisteminde ki mikro faunayı da destekleyerek sistemdeki gerekli olan döngünün yapılanmasını sağlar...

Katkının düzenli kullanılmasında mikro çeşitlilik artışa geçer.


UYGULAMA ŞEKLİ VE DOZU:
Hergün ;
100litre ye X Ray - ALFAkatkısından 2,5 ml eklenir,

100litre ye X Ray -BETAkatkısından 2, 5 ml eklenir,

100litre ye X Ray - GAMAkatkısından 2,5 ml eklenir,

Alfa,Beta ve Gama Katkıları Aynı Oranda Dozlanmalıdır. Katkıların 5’er dakika ara ile dozlanması önerilir.

UYARILAR:
ZeoChem X-Ray
3 lü kombo bir üründür.
Her bir şişe ayrı ayrı kullanılmalıdır.
Kullanmadan önce ürünleri birbirine karıştırmayınız.
Akvaryuma akıntılı bölgeden miktarı kadar ekleyin.
Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
Cilt ve gözle temasından kaçının. Gözle temasında bol su ile yıkayın.
25 ºC Geçmeyen oda sıcaklığında ve kuru yerde saklanmalıdır.
Kullanım sonrasında bir sonraki kullanıma kadar hava girişini engelleyecek şekilde kapağı kapalı tutulmalıdır.

MUHAFAZA ŞARTLARI VE RAF ÖMRÜ:
Oda sıcaklığında ve direk güneş ışığından uzak tutunuz. Raf ömrü imal tarihinden itibaren 2 yıldır.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
1-3 İş Günü İçinde Kargoya Verilir.
Kargo Firması
:
Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İzmir
Teslimat Detayları
:

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.
İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?